HostNet
Tworzymy wirtulane wycieczki
Zadzwoń: (+48) 501 654 274
Home      O nas      Kontakt

Plan sytuacyjny lub mapka

  Interaktywne plany i mapki sytuacyjne są przydatnym dodatkiem do wirtualnej wycieczki. Pomagają zorientować się w położeniu, kierunku oraz ułatwiają użytkownikom poruszanie się po wirtualnej wycieczce. Użytkownik spaceruje po wirtualnej wycieczce klikając po prostu w tzw. "hotspot" znajdujący się na mapce lub planie sytuacyjnym i szybko przechodzi do kolejnej lokalizacji.
  Plany i mapki sytuacyjne dają dokładniejszy obraz układu i przestrzeni zwiedzanej lokalizacji. Pokazują sposób połączenia poszczególnych pomieszczeń i ich wzajemnym położeniu. W trakcie rozglądania się po fotografii sferycznej hotspot typu "radar" obraca się pokazując kierunek patrzenia na dołączonej mapce.
  Plany sytuacyjne możemy wykonać na podstawie dostarczonej dokumentacji projektowej nieruchomości, lub wykonać ją samodzielnie w odpowiedniej skali dokonując wszystkich pomiarów z wykorzystaniem precyzyjnych przyrządów laserowych. Plany sytuacyjne mogą być w wersji czarno-białej lub kolorowej i wzbogacone o takie elementy jak meble, samochody w garażu, rośliny w ogrodzie lub inne tego typu elementy.
  Rzuty poszczególnych poziomów nieruchomości zwiększą interaktywność wirtualnej wycieczki i dają lepszy obraz całości. Jest to bardzo zalecany element wirtualnej wycieczki.

Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się z kompleksowym pakietem naszych usług.

Cechy:

Home | Wirtualne wycieczki | Fotografie | Plany | Wideo | Projektowanie stron | Zamów
© 2014 HostNet. All Rights Reserved [ www.slowka.edu.pl ]