HostNet
Tworzymy wirtulane wycieczki
Zadzwoń: (+48) 501 654 274
Home      O nas      Kontakt

Wirtualna wycieczka - prawie tak, jak byś tam był!

Wirtualna wycieczka to seria sferycznych fotografii, które po połączeniu ze sobą umożliwiają użytkownikom dokładne zwiedzenie danej lokalizacji. Wirtualna wycieczka sferyczna zapewnia pełne pole widzenia: 360 stopni w poziomie i 180 w pionie, pozwala swobodnie rozgladać się od podłogi po sufit, od ziemi do nieba. Nigdy wcześniej, żadna inna technologianie nie dawała takich możliwości!

Użytkownik może rozglądać się po danej fotografii sferycznej przemieszczając po prostu kursor myszy po ekranie komputera lub przesuwając palec po tablecie lub smartfonie. Klikając w tzw. "hotspot" na fotografii sferycznej lub w interaktywne punkty na mapce sytuacyjnej, użytkownik może przemieszczać się z pomieszczenia do pomieszczenia, tak jak gdyby rzeczywiście tam był. Wirtualna wycieczka stworzona przez nas jest naprawdę niesamowitym "wirtualnym" doświadczeniem.

Dlaczego ograniczać się tylko do płaskich, statycznych, ograniczonych kadrem fotografii w ulotkach czy na stronie internetowej, kiedy możesz zapewnić potencjalnych klientom pełne interaktywne, swobodne rozglądanie się po sferycznej fotografii? Pokaż swój lokal lub nieruchomość w sposób, na który zasługuje. Jeśli chesz pokazać swoją ofertę w inny, wyjątkowy sposób zrób to za pmocą fotografii sferycznej lub wirtualnej wycieczki.

Najlepsze agencje obrotu nieruchomościami na całym świecie korzystają z takiej formy prezentacji. Fotografia sferyczna i wirtualna wycieczka daje twoim klientom poczucie przestrzeni, oddaje charakter nieruchomości i daje o wiele realniejsze wrażenia niż tradycyjna fotografia. Taka forma prezentacji przyciąga od 6 do 10 razy więcej klientów niż strony internetowe korzystające z tradycyjnej fotografii.

Dlaczego warto zastosować wirtualną wycieczkę:Komponenty wirtualnej wycieczki:


Jakość HD
Wszystkie zdjęcia sferyczne wchodzące w skład Wirtualnych wycieczek wykonane są w doskonałej jakości HD (High Definition). Wyraźne o wysokiej rozdzielczości zdjęcia wykonane z zastosowaniem techniki HDR, pozwalają zanurzyć się w oglądanej scenie.
Fotografia sferyczna 360°x180°
W pełni sferyczna fotografia pozwala swobodnie rozglądać się w zakresie 360° w poziomie i 180° w pionie.
Mapy Google
Wirtualną wycieczkę można wzbogacić o mapę Google z zaznaczonym miejscem położenia obiektu lub nieruchomości.
Różne wersje językowe.
Do każdej wycieczki możemy dodać dowolną wersję językową opisów i komentarzy.
Fotografia tradycyjna
W naszej wirtualnej wycieczce można umieścić również zwykłe zdjęcia idealnie nadające się do pokazania zbliżeń oferowanych produktów lub eksponatów.
Interaktywne plany i mapki
Pokaż plan sytuacyjny nieruchomości i pozwól użytkownikowi na szybkie przemieszczanie się po wirtualnej wycieczce klikając na tzw. hotspoty. Radar pokazuje aktualną pozycję i kierunek patrzenia na sferycznej fotografii.
Zgodność z urządzeniami mobilnymi - HTML5
Wirtualne wycieczki dzięki HTML5 są dostępne również na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS (iPhone, iPod, iPad) i zoptymalizowana dla różnych rozmiarów i rozdzielczości.
Ścieżka dźwiękowa / Komentarz lektora
Ścieżka dźwiękowa z muzyką lub z odgłosami natury stworzy odpowiedni nastój a profesjonalny komentarz lektora pozwoli przekazać dodatkowe informacje.
Hotspoty
Statyczne hotspoty umieszczone na zdjęciu sferycznym lub radarowe na planie sytuacyjnym lub mapie Google ułatwią przemieszczanie się po wirtualnej wycieczce oraz pozwolą zorientować się w położeniu i kierunku obserwatora.
Wideo
Pliki wideo dołączone do wirtualnej wycieczki mogą wzbogacić ją o bogate treści multimedialne. Film wideo może być wbudowany w scenę np. na ekranie telewizora lub komputera znajdujacego się na zdjęciu sferycznym.
Efekt dzień-noc
Do wirtualnej wycieczki można dodać efekt przejścia dzień - noc. Pozwala to na pokazanie tej samej sceny przy dziennym świetle jak i efektowym oświetleniu sztucznym w nocy.
Tryb pelnoekranowy
Każdą wirtualną wycieczkę można przełączyć z trybu małego okienka osadzonego na stronie internetowej w tryb pełnoekranowy i całkowicie zanurzyć się w oglądanej scenie!
Home | Wirtualne wycieczki | Fotografie | Plany | Wideo | Projektowanie stron | Zamów
© 2014 HostNet. All Rights Reserved [ www.slowka.edu.pl ]